Práce, přivýdělek a brigáda z pohodlí domova

Sdílejte své zkušenosti

Podělte se s ostatními o vaše zkušenosti s nastavením. Napište článek s tématem nastavení nějakého zařízení (v domácnosti, v zaměstnání, v každodenním životě …), programu (na PC, na MAC …), pluginu (pro různé redakční systémy (WordPress, Joomla, Drupal …)), atd. Cokoliv kde jde nějaké nastavení popsat a následně podle toho nastavit. Nastavení čehokoliv co si myslíte že by čtenáře zajímalo, co hledají, co by jim pomohlo. Cokoliv o čem by vás bavilo psát, máte s tím zkušenost a neřešilo se to na internetu už nesčetněkrát.

Články by měli být srozumitelné, věcné a názorné. Pro lepší pochopení můžete do článku vložit screenshoty a obrázky z nastavení. Znovu opakujeme, pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví.

Vyhněte se tématům jak vyrobit, jak udělat, jak pochopit … zde nejde o nastavení. Držte se prosím tématu NASTAVENÍ. Články s jinou tématikou než nastavení, nebudou publikovány.

Vydělejte si čistých 500,-

Za publikované články získáte finanční odměnu ve výši 500,-. Podmínky pro získání jsou jednoduché. Za každých pět publikovaných článků na téma nastavení, dostanete 500,-

Publikovány budou články které jsou věcné, čtivé a srozumitelné. Podívejte se, jestli už nastavení o kterém chcete psát, není na prvních stránkách na Google nebo na Seznamu několikrát popisováno. Pokud je, nemá smysl psát další obsah s tématem tohoto nastavení. U článků kontrolujeme také originalitu, nelze například použít návody výrobců (dodávané ke zboží).

Příklady

Napadne vás napsat článek „Jak si uchránit data z PC“ – špatně, tady nejde o nastavení. Ale můžete napsat „Návod na nastavení programu (konkrétní program) k ochraně dat.“

Nastavení nějakého pluginu pro WordPress. Popíšete nastavení tohoto pluginu od A do Zet, včetně toho co jednotlivé položky, které je možné zaškrtnout nebo vyplnit, znamenají, plus doplníte nějaké obrázky z nastavení. Výborně, takový článek rádi proplatíme. Pokud by to bylo na více normostran, lze se domluvit na ceně za článek individuálně.

Další nápad na článek „Nastavení domovské stránky na Macu“ – špatně, když si do Google nebo na seznam.cz zadáte název článku do vyhledávání, vidíte, že stejné nastavení už řeší přímo výrobce na svém webu support.apple.com.

No a poslední příklad, nedávno jste to řešili a nedařilo se vám dohledat veškeré informace na jednom místě a tak vás napadne to sepsat a podělit se o správné „nastavení vázání na lyžích“. Ano, sice se každé vázání nastavuje jinak a individuálně, ale platí zde určitá pravidla která se nemění napříč výrobci i zákazníky. Pro jistotu zkontroluji slovní spojení „nastavení vázání“ na Google i na Seznamu a když nevidím nic relevantního, nebo si myslím že mohu napsat lepší článek, super, přihlásíte se sem na web a sepíšete to (toto téma už zde najdete).

Jakmile budete mít publikováno pět článků, napíšeme vám na email použitý k registraci (k přihlášení) a pošleme vám 500,- kam si řeknete.

Těšíme se na vaše články. Za web nastaveni.cz děkuje Tomáš.