in

Nastavení vlastního vyzvánění na iphone zdarma

Nechte svůj iPhone vyzvánět podle sebe, nastavte si vlastní vyzvánění.

Ano! Změnit skladbu na vyzváněcí tón je možné a dokonce si můžete vybrat přesnou část, kterou chcete. Je to zdarma, ale vyžaduje se program iTunes.

Apple neudělal tenhle proces snadný, protože vyzvánění jsou v obchodu iTunes přímo v telefonu na prodej. Než začnete, musíte mít skladbu, kterou chcete použít na vyzvánění v knihovně iTunes v počítači. Pokud skladba není ve vaší knihovně, můžete si importovat jakýkoli soubor MP3 nebo AAC do iTunes a podle mě je efektivní použít aplikaci Hlasové poznámky na svém iPhone k záznamu zvuků, co také můžete změnit ve vyzvánění.

Spusťte aplikaci iTunes. V hudební knihovně klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu, kterou chcete použít jako vyzváněcí tón, a poté vyberte možnost Získat informace (v nejnovější verzi iTunes – „Song Info“). Vyberte záložku Možnosti a zaškrtněte políčka Start a Stop. Zadejte časy, ve kterých chcete vyzvánění spustit a zastavit. Nejdříve budete muset poslouchat skladbu a poznamenat si čas, kdy chcete začít. Doba zastavení musí být do 30 sekund, protože to je maximální délka kterou Apple pro vyzvánění povoluje. Ve verzích iTunes před 12.4 (a 12.5.1) klepněte znovu pravým tlačítkem myši na skladbu a poté vyberte Vytvořit verzi AAC. iTunes převede skladbu. Objeví se jako duplikovaná stopa – můžete ji vidět jestli trvá 30 sekund nebo méně.

Klepněte pravým tlačítkem myši na skladbu, kterou jste vybrali původně, a poté na kartu Možnosti v nabídce Získat informace, zrušte časy spuštění a zastavení a vraťte je do původních časů a klepněte na tlačítko OK. V opačném případě, když tuto skladbu v budoucnu přehrajete, bude hrát pouze čas mezi začátkem a časem ukončení. A to nechcete.

Klikněte pravým tlačítkem myši na krátkou stopu vyzvánění a klikněte na položku Zobrazit v programu Průzkumník Windows (toto funguje také v iTunes 12.4 a novějších). Na Mac-u se tato volba nazývá „Show in Finder“. Soubor bude zvýrazněn v okně, které se otevře. Klepněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte příkaz Přejmenovat. Nyní změňte příponu z .m4a na .m4r. Po zobrazení dotazu, zda chcete změnit příponu, klepněte na tlačítko Ano.

Pokud jsou přípony souborů skryté, nelze při přejmenování souboru jednoduše přidat soubor .m4r. Jediné, čeho byste dosáhli, je změna souboru Queen.m4a ’01 Dancing Queen.m4r.m4a ‚. To nebude fungovat! Teď musíte vyzváněcí tón importovat do iTunes. Otevřete sekci Tones v iTunes a přetáhněte soubor .m4r z okna Průzkumník (File Explorer / Finder) do iTunes. Nebo můžete poklepat na soubor v Průzkumníku souborů nebo použít možnost Soubor> Přidat soubor do knihovny v iTunes. V iTunes 12, klikněte na tři tečky a vyberte Tóny z menu. V iTunes 12.4 (do 12.7), musíte kliknout na tlačítko Hudba, pak Upravit menu … a zaškrtněte políčko vedle Tóny. Klepněte na tlačítko Hotovo, pak znovu klepněte na tlačítko Hudba a uvidíte část Tóny. Váš nový tón by měl být uveden spolu se všemi ostatními, které jste si zakoupili nebo vytvořili dříve.

V aplikaci iTunes 12.4 (do 12.7) se telefon zobrazí jako ikona vpravo od tlačítka Tóny. Můžete kliknout, přetáhnout vyzváněcí tón a panel se otevře na levé straně. Jednoduše přesuňte tón na váš iPhone, abyste je synchronizovali. Pokud vám to nefunguje, vyberte všechny tóny, které chcete vložit do telefonu a klepněte na tlačítko Synchronizace v pravém dolním rohu.

V předchozích verzích iTunes 12 se telefon – když jej připojíte přes USB – zobrazí jako ikona vpravo od tří vodorovných teček v levém horním rohu. Neklikejte na něj. Nyní, když je v telefonu nový tón, musíte jej nastavit jako vyzváněcí. Chcete-li to provést, otevřete v aplikaci iPhone aplikaci Nastavení a poté klepněte na položku Zvuky a poté Vyzváněcí tón. Váš vlastní tón se zobrazí v horní části seznamu nad výchozími vyzváněcími tóny. Stačí vybrat a vyzvánění je nastaveno.

Nováček

Autorem článku je Olivie

Autor článkůRoky členství

Komentáře na webu nebo na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × pět =

Loading…

0