in

Jak nastavit karty v aplikaci Portmonka

Nenoste sebou všechny věrnostní, slevové, nebo zákaznické karty.

Sezóna nákupů nikdy nekončí a pro někoho z nás jsou nákupy utrpení a pro jiné naopak. Co je však s nákupy spojeno, jsou věrnostní, slevové, zákaznické a nevím jaké ještě karty. Každý prodejce má samozřejmě svou vlastní kartu a když jsme zvyklí nakupovat u více značek, máme karet tolik že se nevejdou do peněženky. Pro odlehčení je zde užitečná aplikace která přináší efektivní řešení nahráním všech karet do mobilního telefonu.

Pokud máte chytrý mobil, neváhejte si nainstalovat aplikaci „Portmonka,“ do této aplikace si můžete stáhnout všechny Vaše karty a již je nebudete muset nosit v peněžence do každého obchodu. Jelikož je tato aplikace velmi využívaná, nebudeme mít problém s většinou karet a vše nám půjde bez problému, jen si v aplikaci najdeme kartu do určitého obchodu, kde zrovna chceme nakupovat, a místo karty prodavači předložíme mobil.

Pozn. Občas se ještě může stát, že nějaká karta bude dělat v aplikaci problém a nebude fungovat, ale z vlastní zkušenosti vím, že se to stává opravdu jen zřídka. I tak ale doporučuji, si všechny karty nejprve vyzkoušet.

 Jaké jsou výhody mobilní aplikace Portmonka?

  • Nemusíme v peněžence nosit hromadu karet
  • Rychle kartu nalezneme
  • Stačí nám pouze mobilní telefon
  • Aplikace je bezplatná

Jak v aplikaci nastavit karty do obchodů?

1. Stáhněme si aplikaci Portmonka v obchodě aplikací, který máme v mobilu (Google Play, App Store)

2. Aplikaci otevřeme a pro přidání karty klepneme na velké plus

3. Zobrazí se nám seznam často používaných karet, kde si můžeme vyhledat právě tu naši. Po nalezení na ni klikněme. Pokud tam požadovanou kartu nenalezneme, můžeme si ji přidat sami klepnutím na velké plus nahoře. Avšak pozor! Portmonka nám poté neručí, že karta bude fungovat správně.

4. Já jsem si vyhledal kartičku klubu Cinestar, kde nám je dokonce potvrzeno, že se jedná o jejich partnera, tudíž nám kartička bude fungovat v mobilu plnohodnotně. Na kartičku klikneme a vybereme foťáček pro naskenování čárového kódu (při problémech jej můžeme zapsat ručně)

5. Po naskenování kódu klepneme již jen na „přidat kartu“ a máme hotovo (pokud máme na kartě ještě její číslo, dopíšeme jej tam)

Nyní již máme hotovo a můžeme vyzkoušet naši kartičku v daném obchodě a zapůsobit na ostatní v tom, že s sebou netaháme hromadu karet v peněžence 🙂

Šéfredaktor

Autorem článku je Ondřej

Autor článkůOvěřený uživatelAutor obsahuRoky členství

Komentáře na webu nebo na Facebooku

Leave a Reply

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

4 × jedna =

Loading…

0