in ,

Jak nastavit na iPhonu časovač na hudbu

Usínáte s hubou z telefonu? Tohle nastavení se vám bude hodit.

Posloucháte večer rádi písničky a nechcete, aby vám hráli i v době, kdy usnete? Pak vás zajisté potěší, že iPhony mají v sobě zabudovaný časovač – podobně jako můžete znát u televizorů.

Nastavení vypnutí

V časovači jednoduše odhadnete dobu, za kterou si myslíte, že již budete spát… např. 30 minut a za tuto dobu se vypne přehrávání vašich oblíbených písniček. Je to skvělá funkce, která zamezí vybíjení iPhonu v případě, že jej nemáte zapojený v síti.

Pojďme si ukázat jak nastavit časovač

Otevřeme si aplikaci hodiny a to buďto poklepáním na hodiny umístěné na hlavní obrazovce nebo na miniaturní ikonku, která se nachází v nabídce aplikací.

Jako další krok pak odklikneme ve spodní liště funkci minutka.

Nastavíme ideální čas, po jejímž uplynutí se má zastavit přehrávání písniček a následně klikneme na možnost po skončení.

Když se dostaneme na samotný konec seznamu, zvolíme zastavit přehrávání a celé naše nové nastavení potvrdíme oranžově svítící možností nastavit v pravém horním rohu.

Nyní už si můžete přehrávat vaši oblíbenou hudbu, kdykoliv a kdekoliv bez starostí, že by vám hudba nadále hrála i v době vašeho spánku.

Šéfredaktor

Autorem článku je Michal

Autor obsahuAutor článkůRoky členství

Komentáře na webu nebo na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 − pět =

Loading…

0