in

Nastavení různých vibrací pro kontakty v iPhonu

Stejně jako si můžete nastavit zvonění, lze nastavit i různé melodie vybrací.

Jste-li student nebo pracovník ve fabrice, určitě je u vás na denním pořádku to, že část dne je váš iPhone nastaven na tichý režim a vybrace. V tomto režimu vibrací, kdy telefon vibruje pro každý kontakt stejně, je zkrátka nemožné v případě příchozího hovoru odhadnout, zda se jedná o něco důležitého nebo bude stačit, když dané osobě zavoláte až o pauze.

Proto si dnes řekneme, jak nastavit v tichém režimu pro každý kontakt odlišné vibrace, abyste snadno a rychle poznali, kdo vám volá, bez nutnosti vytažení mobilu z kapsy.

Nastavujeme odlišné vybrace pro naše kontakty

Rozklikneme si jeden z našich kontaktů – v našem případě fiktivní Xenu.

V pravém horním rohu klikneme na možnost upravit. Kdy na nás vyskočí nová obrazovka, kterou v rychlosti projedeme do té polohy, než uvidíme „Vyzvánění„, na které klikneme.

Klikneme na vibrace.

A buďto si vybereme s již vytvořených vibrací nebo si vytvoříme svoji vlastní (tuto možnost doporučujeme). V případě, že chcete dát na naše doporučení, klikněte na Vytvořit novou vibraci.

Teď nastává okamžik, kdy můžete kreativitě pustit uzdu. Lehkým kliknutím vznikne slabší vibrace a dlouhým stiskem pro změnu silnější. Vytvořte si tedy svou vlastní vibraci dle toho, jak uznáte za vhodné. Vytvořenou vibraci si poté můžete ještě přehrát, abyste zjistili, zda jste s výsledkem spokojeni a pokud spokojení budete, tak už nezbývá nic jiného než vibraci pojmenovat.

Nakonec vše uložíme, šipkou v levém horním rohu se vrátíme zpět a vyjedeme z celého nastavení. Pak už jen můžete vyčkávat, až vám daný kontakt zavolá a vy i v tichém režimu poznáme, kdo že to vlastně volá. My v případě naši fiktivní Xeny radši čekat na zavolání nebudeme a nachystáme pro vás další článek na téma nastavení. 🙂

Šéfredaktor

Autorem článku je Michal

Autor obsahuAutor článkůRoky členství

Komentáře na webu nebo na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

12 − 2 =

Loading…

0